Gudri izmantota koksne

Koksne iegūst pievienoto vērtību tad, kad tai pievieno zināšanas un tehnoloģiju sniegtās iespējas, radot vērtīgus materiālus. Gudra pieeja un zināšanas vairo vērtību!

Vieta drošu ideju realizēšanai

Savu nākotnes attīstību balstām uz inovatīvu risinājumu un jaunāko tehnoloģiju ieviešanu, radot modernu un augsti automatizētu ražošanas vidi vērtīgu produktu radīšanai.

Ļauj savam mežam pārdzimt

Ja pārdod mežu, tad tikai tiem, kam rūp, kas ar to notiek pēc pārdošanas. Ļauj savam mežam pārdzimt Latvijā ražotos, kvalitatīvos materiālos
1  /  3

Tavs uzticamais sadarbības partneris

Esam ieinteresēti papildināt savu portfeli ar zemes īpašumiem un meža platībām visos Latvijas reģionos, piedāvājot meža īpašniekiem augstāko iespējamo cenu un apņemoties apsaimniekot iegādātos īpašumus gudri un pēc labākās sirdsapziņas.

Saņem labākās cenas piedāvājumu

Pateicoties modernajai ražošanai un pievienotās vērtības radīšanai, mums ir iespēja piedāvāt meža īpašniekiem augstāko iespējamo cenu. Aizpildi anketu un mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda palīdzēs noskaidrot Tev piederošā meža īpašuma vai cirsmas īsto vērtību.

Pilna cikla meža apsaimniekošana

Rūpējamies par Latvijas labklājību, atbildīgi apsaimniekojot meža platības. Savos īpašumos vairāk nekā 10 800 hektāru platībā veicam pilnu meža apsaimniekošanas ciklu, balstoties uz ilgtspējīgas mežu apsaimniekošanas principiem.

STIGA RM grupa skaitļos un datos

Veiksmīgu sadarbību ar meža īpašniekiem

1 800+

Apsaimniekojamo meža platību

10 800 ha

Eksporta tirgi

46

Saražotais bērza saplākšņa apjoms gadā

60 000 m3

Ieguldījumi attīstībā 2023-2025

70 milj. EUR

1  /  5

Noderīgi

Labākās cenas piedāvājums

Pērkam meža īpašumus un cirsmas par visaugstākajām cenām tirgū
Lasīt vairāk

Kontakti

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinies ar mums sev ērtākā veidā
Lasīt vairāk

Attīstības projekti

Īstenojam vērienīgus attīstības projektus, piesaistot valsts un ES līdzfinansējumu
Lasīt vairāk