Rūpnīcas

Lai spētu saviem klientiem nodrošināt augstvērtīgu produkcijas kvalitāti, vienlaikus ik gadu paaugstinot darbības kapacitāti, Stiga RM nemitīgi iegulda resursus mūsdienīgu, ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotu rūpnīcu būvniecībā un esošās infrastruktūras labiekārtošanā

Saplākšņa rūpnīca Kuldīgā

Te visas ražošanas līnijas ir jaunas – līdz 5 gadiem, ar augstu automatizācijas līmeni. Lielākā daļa ir somu ražotāja Raute iekārtas, kas ir pasaules līderis saplākšņa ražošanas tehnoloģijā. Tehnoloģijas palīdz mums būt efektīvākiem, nodrošināt augstāku precizitāti un produktu kvalitāti.

Metālapstrādes rūpnīca Tukumā

Te norit aktīvs darbs pie metāla būvkonstrukciju un ražošanas iekārtu izgatavošanas Stiga RM grupas vajadzībām. Uzņēmuma speciālisti nodrošina pilnu ražošanas ciklu – no projektēšanas līdz ražošanai. 

Koksnes ēveļskaidu akustisko plātņu (WWCB) ražotnes būvniecība

Paplašinot savu darbību augstākas pievienotās vērtības produktu ražošanā, 2023. gadā ir uzsākta jaunas akustisko koka plātņu rūpnīcas būvniecība Tukumā. Jau 2026. gadā darbību uzsāks pasaulē modernākā ražotne, kas nodrošinās kvalitatīvas, mūsdienīgas, ilgtspējīgas un videi draudzīgas koka produkcijas  ražošanu pašmāju un eksporta tirgiem. Investīcijas projekta īstenošanā sasniegs vairāk nekā 30 milj. Eiro.

Jaunumi

Uzzini vairāk par Stiga RM rūpnīcām un attīstības plāniem