Konsolidējot Stiga RM grupas uzņēmumu vadību, izveidota AS “Stiga RM Pārvaldība”

Attīstība

 “Stiga RM” pabeidzis strukturālas pārmaiņas, grupas uzņēmumus konsolidējot akciju sabiedrībā “Stiga RM Pārvaldība”. Pārvaldības kompānija pārņems uzņēmuma akcijas, kļūstot par visu grupas uzņēmumu galveno akcionāru.

Pārmaiņas veiktas, lai efektīvāk turpinātu straujo grupas uzņēmumu attīstību, vienlaikus saglabājot esošo valdes sastāvu un lēmumu pieņemšanas ātrumu. Akciju sabiedrības 100% īpašnieks ir un valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Andris Ramoliņš, savukārt padomi veido Evija Kalniņa, Juris Ramoliņš un Baiba Saulīte.

“Aizvadītajā gadā “Stiga RM”, neraugoties uz tirgus lejupslīdi un nozares izaicinājumiem, izdevās sasniegt vēsturiski augstākos apgrozījuma un EBITDA rādītājus.

Tas nebūtu iespējams bez investīcijām augstas pievienotās vērtības produktu ražošanā, kas ļauj izturēt tirgus svārstības, būt konkurētspējīgākiem, kā arī attīstīt uzņēmuma darbību plašākā mērogā un veicināt tā vērtības palielināšanu. Izmaiņas korporatīvajā pārvaldībā, konsolidējot visus grupas uzņēmumus vienā akciju sabiedrībā, ir mūsu iespēja kļūt par labākiem partneriem finanšu institūcijām un gūt lielāku atbalstu nākotnes projektu attīstībai, kas koncentrēsies uz augstvērtīgu produktu radīšanu un “Stiga RM” ražotņu darbības modernizāciju,” stāsta “Stiga RM” valdes priekšsēdētājs Andris Ramoliņš.

Paplašināšana šogad gaidāma arī uzņēmuma vadības komandā – pavasarī kolēģu rindas papildinās jaunais Tukuma akustisko koka plātņu rūpnīcas vadītājs, kurš uzraudzīs iekārtu piegādes plānošanas procesu un uzstādīšanu, lai jau 2026. gadā šī mūsdienīgā ražotne varētu nodrošināt kvalitatīvas, ilgtspējīgas un videi draudzīgas koka produkcijas ražošanu pašmāju un eksporta tirgiem.